اجراهای گروه در داخل و خارج از کشور
اعزام گروه تواشیح و مدیحه سرایی نجل الهدی به کشور روسیه 2016
اجرای گروه تواشیح نجل الهدی در شب میلاد امام رضا در مسجد کبود ایروان 1394
اجرای گروه نجل الهدی در شام ولادت امام رضا در مسجد کبود ایروان ارمنستان 4/6/1394
دعوت سرپرست گروه تواشیح و مدیجه سرایی نجل الهدی جهت هماهنگی اجرا در ترکیه توسط مرکز قرآنی علامه طباطبایی استانبول
اجرای گروه در شهرستان های کاشمر و خلیل آباد استان خراسان رضوی
اجرای برنامه در شب های تولد سید و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین(ع) در کاظمین
رنامه‌های صبح و عصر نخستین روز برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم در زیباکنار استان گیلان اعلام شد.
ارسال شده در تاریخ 1395/08/05

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو؛ نخستین روز برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم در مجتمع زیباکنار گیلان با رشته‌های همخوانی ،دعا خوانی و مدیحه سرایی در گیلان آغاز شد.

 

در مسابقات مذکور 16 گروه  در رشته‌های همسرایی و همخوانی و 30 نفر در رشته دعاخوانی هر کدام در دو نوبت صبح و عصر با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

 

در رشته همخوانی، گروههای «حب المتین» زنجان، «تسنیم» آذربایجان، «سیدالحرار» همدان، «مصباح الهدی» خوزستان، «شمس» تهران، «مشکات» خوزستان، «اعراف» مازندارن، «العباد» خوزستان در نوبت نخست به رقابت می‌پردازند.

 

در نوبت دوم این مسابقه در رشته همخوانی، گروه‌های «میعاد» خوزستان، «مشک» اصفهان، «بشری» آذربایجان غربی، «بینات» و «ثامن الحجج» یزد، «نجل الهدی» خراسان رضوی، «رضوان» قم و «معراج» آذربایجان شرقی به همخوانی می‌پردازند.

 

در رشته‌های دعاخوانی، عصر امروز 30 نفر از استان‌های سیستان و بلوچستان، قزوین، خراسان شمالی، بوشهر، مرکزی، یزد، کرمانشاه، سمنان، کردستان، تهران، البرز، همدان، هرمزگان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی،خوزستان، گلستان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان جنوبی کرمان، آذربایجان غربی، اصفهان، اردبیل، زنجان و مازندان در این دوره مسابقات شرکت می کنند.

 

مسابقات مذکور با استقبال باشکوه نخبگان و فعالان قرآنی از سراسر کشور و مهمانان و علاقه‌مندان قرآن در استان گیلان با شوری وصف ناپذیر برگزار می‌شود.


گروه بین المللی تواشیح و مدیحه سرای نجل الهدی
کلیه حقوق محفوظ است 1393 - 1432