اجراهای گروه در داخل و خارج از کشور
اعزام گروه تواشیح و مدیحه سرایی نجل الهدی به کشور روسیه 2016
اجرای گروه تواشیح نجل الهدی در شب میلاد امام رضا در مسجد کبود ایروان 1394
اجرای گروه نجل الهدی در شام ولادت امام رضا در مسجد کبود ایروان ارمنستان 4/6/1394
دعوت سرپرست گروه تواشیح و مدیجه سرایی نجل الهدی جهت هماهنگی اجرا در ترکیه توسط مرکز قرآنی علامه طباطبایی استانبول
اجرای گروه در شهرستان های کاشمر و خلیل آباد استان خراسان رضوی
اجرای برنامه در شب های تولد سید و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین(ع) در کاظمین
رقابت گروه‌های هم‌خوانی مسابقات سراسری قرآن آغاز شد
ارسال شده در تاریخ 1395/08/05

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس، سی‌ونهمین دوره مسابقات قرآن کریم هم‌اکنون در زیباکنار در حال برگزاری است.

با توجه به اینکه امسال تمامی رقابت‌های قرآنی تجمیع شده است، در بخش نخست گروه‌های هم‌خوانی قرآن کریم به رقابت می‌پردازند.

مسابقات گروه‌های هم‌خوانی قرآن و مدیحه‌سرایی از صبح امروز در سالن جام جم مجتمع زیباکنار آغاز شده است که تاکنون گروه‌های هم خوانی مصباح‌الهدی از استان خوزستان، حب‌المتین از استان زنجان، تسنیم از استان آذربایجان غربی، سیدالاحرار از استان همدان و العباد از استان خوزستان به هم خوانی آیاتی از کلام وحی پرداخته‌اند.

همچنین گروه‌های هم‌خوانی  شمس از استان تهران، مشکات از استان خوزستان، اعراف از استان مازندران، العباد از استان خوزستان، میعاد از استان خوزستان، مسک از استان اصفهان، بشری از استان آذربایجان شرقی، بینات از استان یزد، ثامن الحجج استان یزد، نجل الهدی از استان خراسان رضوی، رضوان از استان قم، معارج از استان آذربایجان شرقی در ادامه به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

هم‌زمان با برگزاری این مسابقات، رقابت‌های شرکت‌کنندگان در بخش دعاخوانی نیز در سالن شهید آوینی مجموعه زیباکنار در حال برگزاری است.

انتهای پیام/


گروه بین المللی تواشیح و مدیحه سرای نجل الهدی
کلیه حقوق محفوظ است 1393 - 1432