اجراهای گروه در داخل و خارج از کشور
اعزام گروه تواشیح و مدیحه سرایی نجل الهدی به کشور روسیه 2016
اجرای گروه تواشیح نجل الهدی در شب میلاد امام رضا در مسجد کبود ایروان 1394
اجرای گروه نجل الهدی در شام ولادت امام رضا در مسجد کبود ایروان ارمنستان 4/6/1394
دعوت سرپرست گروه تواشیح و مدیجه سرایی نجل الهدی جهت هماهنگی اجرا در ترکیه توسط مرکز قرآنی علامه طباطبایی استانبول
اجرای گروه در شهرستان های کاشمر و خلیل آباد استان خراسان رضوی
اجرای برنامه در شب های تولد سید و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین(ع) در کاظمین
حضور گروه تواشیح نجل‌الهدی مشهد در مسابقات سراسری قرآن اوقاف 1395
ارسال شده در تاریخ 1395/08/05
سیدحمید دلاور، سرپرست گروه تواشیح نجل‌الهدی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، ابراز کرد: گروه تواشیح و مدیحه‌سرایی نجل‌الهدی مشهد به عنوان نماینده خراسان رضوی در بخش آقایان سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف و امور خیریه حضور دارد و به رقابت با دیگر گروه‌های شرکت‌کننده می‌پردازد.   
وی با بیان اینکه سال گذشته نیز این گروه تواشیح مجوز حضور در مرحله کشوری مسابقات قرآن اوقاف را به دست آورده بود، ادامه داد: البته نجل‌الهدی، گروه یازدهم راه یافته به این مرحله بود و به جهت آنکه در نهایت ۱۰ گروه تواشیح را برای مرحله سراسری انتخاب کردند ما از حضور در این مرحله باز ماندیم.
حضور گروه تواشیح نجل‌الهدی مشهد در مسابقات سراسری قرآن اوقاف
دلاور با بیان اینکه امسال نیز این گروه در مسابقات سراسری قرآن اوقاف با شش نفر از اعضاء خود حضور دارد، اظهار کرد: تعداد اعضاء گروه بین ۱۰ تا ۱۲ نفر متغیر است که در رقابت‌های امسال به میزبانی گیلان محمدتقی رضایی، حامد دهقان‌نژاد، حمید حسینی، محمد عادلی پور، هادی هادی‌نژاد و سیدجواد رویایی حضور دارند. 
وی با بیان اینکه گروه تواشیح و مدیحه‌سرایی نجل‌الهدی در سال ۱۳۷۸ با همکاری جمعی از قاریان و حافظان جوان قرآن کریم مشهد تشکیل شد، ابراز کرد: این گروه با نیت تبلغ دین و همچنین اجراهای زیبا و دل‌نشین در مجالس و محافل قرآنی و مذهبی شروع به کار کرد.
حضور گروه تواشیح نجل‌الهدی مشهد در مسابقات سراسری قرآن اوقاف
وی تصریح کرد: گروه تواشیح نجل‌الهدی هفته‌ای یک الی دو مرتبه در حرم مطهر رضوی اجرای برنامه دارد و در کنار آن نیز سفرهای مختلف تبلیغی به سراسر کشور و همچنین خارج از کشور را در کارنامه کاری خود دارد.
سرپرست گروه تواشیح نجل‌الهدی به سفرهای تبلیغی این گروه اشاره و اضافه کرد: سال ۹۱ و همزمان با ایام میلاد امام حسین(ع) در کربلا و بعد از آن در نجف برنامه داشتیم، همچنین سال ۹۲ و ۹۳ به ترتیب به ترکیه و ارمنستان رفتیم و دهه کرامت سال جاری نیز با همکاری آستان قدس رضوی در روسیه حضور یافته و به اجرای برنامه در چند شهر مهم این کشور پرداختیم.  
حضور گروه تواشیح نجل‌الهدی مشهد در مسابقات سراسری قرآن اوقاف
وی افزود: این گروه در مسابقات متعددی شرکت و موفق به کسب رتبه‌هایی نیز شده است که از جمله آنها می‌توان به کسب رتبه نخست در مسابقات سازمان تبلیغات اسلامی در سال ۱۳۸۱ و مسابقات اداره ارشاد اسلامی مشهد سال ۱۳۸۲، رتبه دوم در مسابقات اوقاف و امور خیریه مشهد سال ۱۳۸۹، ۱۳۹۰ و ۱۳۹۲، عنوان سومی در مسابقات اداره کل تبلیغات خراسان رضوی، اداره کل ارشاد اسلامی خراسان رضوی سال ۱۳۸۲، مسابقات شهرداری مشهد سال ۱۳۸۶ و اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی در سال ۱۳۹۱ اشاره کرد.
گفتنی است، سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با حضور بیش از ۶۰۰ شرکت‌کننده بانو و آقا از سراسر کشور در رشته‌هایی همچون حفظ، قرائت، ترتیل، مدیحه سرایی، اذان، معارف و ... طی روزهای ۲۵ مهر الی هفتم آبان‌ماه سال جاری در مجتمع تفریحی زیباکنار استان گیلان برگزار می‌شود.
یادآور می‌شود، در این رقابت‌ها ۴۷ متسابق آقا و بانو و سه گروه تواشیح نجل‌الهدی مشهد در بخش آقایان و طاها و آل‌یاسین سبزوار در بخش بانوان به عنوان نماینده خراسان رضوی حضور دارند که افتتاحیه رقابت‌های بخش آقایان شامگاه ۲۵ مهرماه برگزار شد و رقابت‌های این بخش تا اول آبان ماه ادامه دارد، همچنین افتتاحیه بخش بانوان دوم آبان‌ماه در همین ساعت صورت می‌گیرد و پایان بخش آن هفتم آبان است.

گروه بین المللی تواشیح و مدیحه سرای نجل الهدی
کلیه حقوق محفوظ است 1393 - 1432