اجراهای گروه در داخل و خارج از کشور
اعزام گروه تواشیح و مدیحه سرایی نجل الهدی به کشور روسیه 2016
اجرای گروه تواشیح نجل الهدی در شب میلاد امام رضا در مسجد کبود ایروان 1394
اجرای گروه نجل الهدی در شام ولادت امام رضا در مسجد کبود ایروان ارمنستان 4/6/1394
دعوت سرپرست گروه تواشیح و مدیجه سرایی نجل الهدی جهت هماهنگی اجرا در ترکیه توسط مرکز قرآنی علامه طباطبایی استانبول
اجرای گروه در شهرستان های کاشمر و خلیل آباد استان خراسان رضوی
اجرای برنامه در شب های تولد سید و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین(ع) در کاظمین
آغازبزرگترین رویدادقرآنی کشورازفردادرگیلان باحضور رئیس سازمان اوقاف/رقابت 750 نخبه قرآنی در10رشته
ارسال شده در تاریخ 1395/08/05

به گزارش ستاد خبری سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف  وامور خیریه در گفت وگویی با اشاره به اینکه آیین افتتاحیه این دوره ازمسابقات شامگاه فردا یکشنبه 25 مهرماه  از ساعت 18:30 در زیبا کنا رآغاز می شود تصریح کرد : آیین گشایش سی ونهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدی نماینده ولی فقیه  ورئیس سازمان اوقاف وامور خیریه ، مدیران  ملی واستانی، جامعه قرآنی و شرکت کنندگان این دوره از مسابقات شامگاه فردا در مجتمع  زیبار کنار بر گزار می شود .

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات ،امسال با تجمیع  رشته های مختلف 

بر گزار می شود گفت : رقابت های این دوره از مسابقات از روز دوشنبه با حضور شرکت کنندگان در رشته های همخوانی و  دعا خوانی در دوسالن جدا آغاز می شود.

 شعارمسابقات برگرفته از سخن امام حسین (ع)

حسینی با تأکید بر اینکه یکی از مصادیق قرآن ظلم ستیزی  است و قیام امام حسین(ع) نیز بر مبنای استکبارستیزی بوده است، بیان کرد: فعالان قرآنی باید تلاش کنند تا این پیام قرآنی انتقال یابد، بر همین اساس شعار این دوره از مسابقات همان تعبیر تاریخی امام حسین(ع) در شب عاشورا یعنی  «أَنّي كُنْتُ اُحِبُّ الصَّلاةَ لَهُ وَتِلاوَةَ كِتابِهِ» انتخاب شده است .

برگزاری بیش از 130 محفل قرآنی

حسینی درخصوص برنامه‌های جانبی مسابقات امسال گفت: از ابتدای محرم محافل مختلف قرآنی در گیلان آغاز شده و قرار است تا قبل از مسابقات 60 محفل در سطح استان برگزار شود همچنین در ایام برگزاری رقابت‌ها هم 70 محفل قرآنی با حضور قاریان ملی وبین المللی  در استان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: برپایی نمایشگاه قرآن، برگزاری 52 کارگاه آموزشی با حضور اساتید کشوری، تجلیل از پیشکسوتان و برگزاری مسابقات برای عموم مردم  وبینندگان تلویزیون از دیگر موضوعاتی است که در کنار مسابقات در مجموعه رفاهی زیباکنار درنظر گرفته شده است.


گروه بین المللی تواشیح و مدیحه سرای نجل الهدی
کلیه حقوق محفوظ است 1393 - 1432