اجراهای گروه در داخل و خارج از کشور
اعزام گروه تواشیح و مدیحه سرایی نجل الهدی به کشور روسیه 2016
اجرای گروه تواشیح نجل الهدی در شب میلاد امام رضا در مسجد کبود ایروان 1394
اجرای گروه نجل الهدی در شام ولادت امام رضا در مسجد کبود ایروان ارمنستان 4/6/1394
دعوت سرپرست گروه تواشیح و مدیجه سرایی نجل الهدی جهت هماهنگی اجرا در ترکیه توسط مرکز قرآنی علامه طباطبایی استانبول
اجرای گروه در شهرستان های کاشمر و خلیل آباد استان خراسان رضوی
اجرای برنامه در شب های تولد سید و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین(ع) در کاظمین
استان گیلان ميزبان 130 محفل انس با قرآن می شود/حضور هفت قاری ملی و بین المللی در گیلان
ارسال شده در تاریخ 1395/08/05

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه ٬ رئیس  مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خيریه در گفت وگویی با بیان اینکه یکی از سیاستهای سازمان اوقاف توسعه فرهنگ  ومعارف قرآنی از طریق برگزاری محافل و مراسم قرآنی است  اظهار کرد: سی و نهمین  دوره مسابقات سراسری قرآن از 25 مهر ماه تا 7 ابان ماه  به ميزبانی استان گیلان وبا حضور بیش از 750 نخبه قرآنی کشور   برگزار خواهد شد.

وی با بيان اینکه برنامه های جنبی متعددی در حاشيه برگزاری این دوره از  مسابقات پيش بينی شده است٬ گفت: از جمله برنامه های پيش بينی شده در حاشيه این مسابقات٬ برگزاری 130 محفل انس با قرآن کریم است که این محافل انس با قرآن در گیلان  و شهرستانهای این استان برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید مصطفی  حسینی با اشاره به حضور قاریان مدعو  افزود : قاریان مدعو به این محافل از چهر های برتر قرآنی کشور هستند که سید جواد حسینی ؛ حمید رضا احمدی وفا ؛ حامد ولی زاده ،علی ساجدی مقدم شکوفه ؛ قاسم مقدمی ، مهدی عادلی ، جواد کاشفی ، هاجر اسوار وسمیه حاج علی و گروه همخوانی طه مازندران از این جمله اند.

 رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف ادامه داد: این محافل انس با قرآن کریم در امامزادگان و بقاع متبرکه و در ادارات و نهاد های گیلان  و شهرستانهای این استان برگزار خواهد شد و شرکت عموم مردم  در این محافل انس با قرآن امکان پذیر خواهد بود.

. وی در پایان گفت: برپایی محافل انس با قرآن کریم ویژه سی و نهمین  دوره مسابقات  سراسری قرآن از ابتدای  محرم  آغاز شده  و تاهفتم  ابان  ادامه خواهد داشت.


گروه بین المللی تواشیح و مدیحه سرای نجل الهدی
کلیه حقوق محفوظ است 1393 - 1432